Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkelerinden ödün vermeden, ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.
 
Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.
İstanbul genelinde tüm ilçelerde 10 adet motorlu kurye hazır beklemektedir. sipariş vermeniz halinde opersyon merkezi en yakın kurye ile irtibata geçip sistem üzerinden adres bilgisi kendisine ulatırılır, yaklaşık 30 dakika içersinde adresinizden ve aldırmak istediğiniz adresden paketiniz alınır,teslim edilecek adrese ulaştırmak için yola çıkar. teslim edildikten sonra imzalı teslim bilgisi SMS veya Whatsapp üzerinden cep telefonunuza görüntüsü paylaşılır. 

İstanbul dışı ,şehirdışı gönderileriniz için yakın vilayetlere büyük motor veya özel araçlar ile teslimat yapılır,uzak vilayetlere Uçak kargo ile gönderilir,teslimat bölgesindeki havalimanlarında bulunan ekiplerimiz uçakdan paketiniz alınır ve teslim edilecek adrese en hızlı ve güvenle teslimatını yaparlar.

Paylaş